Motrio wprowadza gamę opon nowej generacji „Fairway” All Season, które zostały opracowane i są produkowane wyłącznie w Europie przez producenta klasy premium.

obrazek

Nowa gama obejmuje 49 produktów przeznaczonych do jazdy latem, zimą oraz przez cały rok, które pasują do samochodów wielu marek – od samochodów osobowych po furgony.

Nowe modele opon wielosezonowych w rozmiarze od 14 do 20 cali będą pasować do szerokiej gamy samochodów oraz stanowić wartościową alternatywę dla opon klasy premium. Gama Motrio Fairway, która cały czas ewoluuje w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa, oferuje równomierne zużycie bieżnika i pozwala na zwiększenie przebiegu przez cały rok, zapewnia doskonałą przyczepność na drodze i precyzję prowadzenia, jest odporna na aquaplaning oraz daje doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni i wysoką skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni. Osiągnięte wyniki pozwoliły gamie wielosezonowej uzyskać klasę „C” w unijnej klasyfikacji dotyczącej hamowania na mokrej nawierzchni oraz wynik „C”, jeśli chodzi o opór toczenia.
Nowe opony Fairway All Season to potwierdzona europejskimi etykietami najwyższa jakość i konkurencyjne ceny.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z testów opon MOTRIO Fairway przyprowadzonych przez TUV:

Wróć do aktualności