Nagroda Fleet Derby 2023 dla linii opon MOTRIO Fairway

Marka MOTRIO należąca do Grupy Renault otrzymała wyróżnienie za linię opon Motrio Fairway w tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Derby w kategorii produkt/usługa flotowa, w podkategorii opony. Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i z naszych opon. Dziękujemy za zaufanie oraz głosy jakimi obdarzyli nas nasi Klienci.

Motrio wprowadza gamę opon nowej generacji „Fairway” All Season, które zostały opracowane i są produkowane wyłącznie w Europie przez producenta klasy premium.

Nowa gama obejmuje 49 produktów przeznaczonych do jazdy latem, zimą oraz przez cały rok, które pasują do samochodów wielu marek – od samochodów osobowych po furgony.

Motrio wprowadza gamę opon nowej generacji „Fairway” Summer, które zostały opracowane i są produkowane wyłącznie w Europie przez producenta klasy premium.

Nowa gama obejmuje 49 produktów przeznaczonych do jazdy latem, zimą oraz przez cały rok, które pasują do samochodów wielu marek – od samochodów osobowych po furgony.

Czy wiecie, że mamy już 88 serwisów MOTRIO na terenie całego kraju?

Sprawdź gdzie jest najbliższy serwis w Twoim rejonie.

MOTRIO nominowane w dwóch kategoriach najbardziej prestiżowego plebiscytu flotowego Fleet Derby!

Niezależne sieci serwisowe – Sieć serwisów MOTRIO oraz Opony – Opony MOTRIO
Wszystkich zachęcamy do głosownia :)

MOTRIO sponsorem tytularnym kolejnego sezonu cyklu Dacia Duster Motrio Cup 2022

To już w ten weekend! 2-3 kwietnia rozpoczęcie szóstego sezonu pełnych emocji rajdów terenowych pucharu Dacia Duster MOTRIO Cup!

Joanna Jędrzejczyk na 6 rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i pucharze Dacia Duster Motrio Cup!

13.11-14.11.2021 w Drawsku Pomorskim odbędzie się 6 runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i jednocześnie 6 runda pucharu Dacia Duster Motrio Cup.

MOTRIO sponsorem tytularnym cyklu Dacia Duster Motrio Cup

Dacia Duster Motrio Cup to pełne emocji rajdy terenowe, coś dla miłośników aut 4×4.

31.07-01.08.2021 w Przasnyszu odbyła się 3 runda RMPST

Rajd Polskie Safari 2021, którego organizatorem był Automobilklub Polski. Na podium klasy T2 stanęły aż 2 załogi Dacii Duster Cup.

26.08-29.08.2021 w Szczecinie odbędzie się 4 runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych

która jest jednocześnie eliminacją Pucharu Świata i Pucharu Europy FIA, organizatorem jest Wysoka Grzęda Baja Poland. Będzie to najważniejsze wydarzenie tego sezonu w rajdach terenowych, a także 4 runda pucharu Dacia Duster Motrio Cup. Zapraszamy do śledzenia rywalizacji i trzymania kciuków za załogi Ducii Duster Cup!