KIM JESTEŚMY?

MOTRIO to francuska marka założona przez Renault w 1998 roku, od początku swojej działalności oferująca szeroką gamę części zamiennych. Duży sukces odniesiony na rynku spowodował, że firma założyła sieć serwisów, w których obsługiwane są pojazdy wszystkich marek. Obecnie MOTRIO oferuje usługi serwisowe w 2500 placówkach w 50 krajach na terenie całego świata. Wykwalifikowana kadra serwisowa zapewnia wysoki poziom usług wsparty licznymi procesami kontroli jakości, które są gwarancją usług na najwyższym poziomie.

CZYM JEST MOTRIO.PL?

MOTRIO.pl oferuje usługi związane z obsługą serwisową pojazdów wszystkich marek w konkurencyjnych cenach na terenie całej Polski. Platforma umożliwia umawianie wizyt w wybranych serwisach za pomocą e-formularzy oraz bezpośredniego kontaktu mailowego. Wybór usługi za pośrednictwem witryny MOTRIO.pl to gwarancja zakupu części zamiennych najwyższej jakości, a także profesjonalne, szybkie i atrakcyjne cenowo usługi serwisowe.

JAKOŚĆ

MOTRIO.pl oferuje usługi serwisowe z wykorzystaniem części zamiennych MOTRIO, posiadających certyfikat zgodności z wymogami UE w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Dzięki rygorystycznym kryteriom doboru pracowników oraz licznym szkoleniom doskonalącym, stworzyliśmy wykwalifikowany zespół serwisowy, który szybko i sprawnie udzieli Ci fachowej pomocy.

STABILNOŚĆ

W MOTRIO wierzymy, że profesjonalna obsługa serwisowa po upływie terminu gwarancji fabrycznej powinna być dostępna dla każdego pojazdu. Za priorytet stawiamy sobie utrzymanie Twojego samochodu w jak najlepszym stanie technicznym. Dzięki fachowej diagnostyce, zbiorczym ofertom na usługi serwisowe oraz części zamienne idealnie dopasowane do Twojego auta z łatwością przedłużysz czas eksploatacji swojego pojazdu.

PRZEJRZYSTOŚĆ

W MOTRIO dużą wagę przywiązujemy do pełnej przejrzystości zarówno w kwestii oferowanych części zamiennych jak i usług i ich wyceny. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie, a nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu.